https://haziizek.hu/

25.000Ft felett INGYENES kiszállítás

Szállítás átvevőpontra: 1890 Ft-tól

1-3 munkanap és Nálad a csomag

20.000 Ft felett INGYENES kiszállítás

Szállítás átvevőpontra: 990 Ft-tól

1-3 munkanap és Nálad a csomag

40390 Ft
11
Betöltés...

Habanero 4X szósz 120g

(5 vásárlói értékelés)

Habanero Red – mexikói konyha alapja – 350.000SHU

  • Habanero és házi ketchup
  • Ecetmentes
  • Magmentes
  • Sűrítőanyag-mentes
  • Hőkezeléssel tartósítva

3690 Ft

Termékleírás

Habanero Red és házi ketchup keverékéből született meg ez a chili szószunk! A recept kialakításánál nagy gondot fordítottunk arra, hogy a Habanero íze és zamata jól kiérződjön! Kicsit paradicsomos, füstös, bbq (barbecues)-s ízvilágot képvisel viszont nem rakunk hozzá semmilyen adalékanyagot, a Habanero Red fajtának van alapból ilyen íze! Feldolgozás/darálás előtt kicsumázzuk a paprikát, vagyis kiszedjük a magházat! Ezáltal nem terheli meg a gyomrot. Semmilyen sűrítőanyagot nem használunk (pl. xantán gumi) a paprika tisztán, ledarálva olyan állagú ahogy az üvegben látható!
Ezeknek a prémium eljárásoknak és a befőzési technológián alapuló tartósításnak köszönhetően olyan érzés mintha az ember egy friss Habanero paprikába harapna bele!
Főként paradicsomból készült ételek, pizzák és hamburgerek utólagos ízesítéséhez ajánljuk, de kiváló ajándék ötletnek is ha szeretnénk meglepni vele valamelyik szerettünket. A végső felhasználásának viszont csak a fantázia tud határt szabni. Felbontás után hűtőben tárolva hosszú ideig megőrzi minőségét így biztosítva, hogy ha nem fogyna el rövid időn belül a Habanero 4X-ünk akkor is bármikor kéznél legyen, és a segítségével nem csak erőssé, de különlegesen finommá tehessük vele az ételünket.

Tömeg:120g

Felbontás után hűtőben, gyermekek elől elzárva tartandó! Minőségmegőrzési idő az üveg alján.

szerezd be őket is

Vélemények

Habanero 4X szósz 120g termékről 5 értékelés

  1. Majzik Mátyás

    A legjobb dolog ami létezik és chili!!!

  2. Ági

    Nagyon finom, nagyon csípős de kellemes. Most vettem először, de biztos fogok még 🙂

  3. Katona Zoltán

    Le a kalappal. Elég csípős,de nem annyira,hogy élvezhetetlen legyen.Nekem személy szerint nagyon ízlik!Múlt héten pénteken vettem át és már elfogyott a fele 🙂 Biztos fogok még rendelni.

  4. Németh Richárd

    Most vettem belőle harmadjára, ezúttal 3 üvegcsével, remélem egy ideig elég lesz 😀 Nagyon finom és kellemesen erős amely percekig eltart. Személy szerint én főleg szendvicsek/pizzák megbolondítására használom, de egy chilis bab sem utolsó vele! 🙂 Bátran ajánlom mindenkinek!

  5. vorbelutrioperbir

    he blog was how do i say it… relevant, finally something that helped me. Thanks

Mondd el a véleményed

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

11
  • Item added to cart
Kosár tartalma
Brutális erő, egyedi ízvilág! Színtiszta Carolina Reaper darálmány! A világ legerősebb paprikája 2.200.000SHU erősséggel!
Carolina Reaper szósz 100g
Ár:4900 Ft
- +
4900 Ft
Roppanós Jalapeno paprika / chili savanyúság
Jalapeno savanyúság
Ár:2790 Ft
- +
2790 Ft
Chipotle - Füstölt jalapeno paprikából készült chiliszósz. Ajándéknak is kiváló.
2690 Ft
100% Habanero powder por őrlemény 10g-os üvegcsében
Habanero chili por
Ár:2590 Ft
- +
2590 Ft
Jolokia powder por őrlemény - Szellem chili
Jolokia chili por
Ár:2590 Ft
- +
2590 Ft
Érett szilva szósz / chutnei egy csipetnyi Carolina chilivel bolondítva.
Chilis Szilva szósz
Ár:2690 Ft
- +
2690 Ft
Házi csípőcs ketchup
Házi Chilis Ketchup
Ár:2290 Ft
- +
2290 Ft
Jolokia 4x szósz
Jolokia 4X szósz 120g
Ár:3690 Ft
- +
3690 Ft
Füstölt só Carolina Reaper pelyhekkel megbolondítva, őrlőfejes kiszerelésben. Különleges fűszer.
Füstölt tűz só (Parajdi)
Ár:2990 Ft
- +
5980 Ft
Házi parajdi füstös só
Füstölt só (Parajdi)
Ár:2690 Ft
- +
2690 Ft
Carolina Reaper ínyencségek. Igazi fanatikusoknak.
Extra erős válogatás
Ár:7490 Ft
- +
7490 Ft
    kupon felhasználása

      Termékek keresése

      Értesülj elsőként legújabb termékeinkről